EFSANELER BİR ARADA!

illy ve Arçelik Mükemmel Kahve Lezzeti İçin Bir Arada!
 
Merhaba! Arçelik Imperium Barista® Espresso Makinesi satın aldın, tebrikler!
Sana özel hazırlanan 'illy Kahve Sayfası'na hoş geldin!
Tek yapman gereken, kampanya kapsamında belirtilen adette illy Orta kavrulmuş Çekirdek Kahve ürününü sepetine eklemek ve Arçelik’in sana gönderdiği sms’teki kodu "indirim kodu" bölümüne girip uygula butonuna basmak.
Türkiye’nin neresinde olursan ol, kahvenin gönderilmesini istediğin adres bilgilerini girdikten sonra her şey hazır!
Artık Arçelik Imperium Barista® Espresso Makinenin keyfini illy kahve ile birlikte çıkarabilirsin! Kahvelerimizi en lezzetli şekilde deneyimlemeniz için aşağıda belirttiğimiz kullanım önerilerimizi incelemenizi tavsiye ederiz. 
Arçelik Imperium Barista Tam Otomatik Kahve Makinesi Kullanım Önerisi:
Tam Otomatik bir kahve makinesi olması sebebiyle çekirdek kahveyi otomatik olarak hazneden çekmektedir bu nedenle çekirdek gramajı önerisi belitilmemekle beraber öğütüm aralığı önerisi belirtilmektedir.

Makinede bulunan 1 / 13 öğütüm aralığında, Espresso için 2 öğütüm derecesinde , içim yoğunluğuna göre, normal taste (normal tat) ve strong taste (güçlü tat) kullanımını öneririz. Americano için 8 öğütüm derecesinde, içim yoğunluğuna göre, normal taste (normal tat) ve strong taste (güçlü tat) kullanımını öneririz.
Arçelik Imperium Barista Yarı Otomatik Kahve Makinesi Kullanım Önerisi:

    Tekli süzgeçte 7,5-8,5 gram aralığında, çiftli süzgeçte ise 14-15 gram aralığında, ürüne ve istenilen yoğunluğa göre gramaj kullanımını öneririz. Ürünü hazırlamadan önce Portafiltre'nin içinden sıcak su geçirilip ısıtılması, süzgeç içinin kurulanarak, kahvenin dökülmesi ve kullanılan fincanların ürün almadan önce gerekli ısıda olup, ürüne ısı kaybettirmemesini öneririz.

    Şimdiden Afiyet Olsun!