Site Güvenliği

Güvenliğiniz bizim için önemli!

illy espresso dünyasında alışveriş yaparken, güvende olmanızı önemsiyoruz.

illy.barista.com’da yapacağınız tüm alışverişlerde 256 Bit SSL servisleri ile kişisel bilgilerinizi ve kredi kartı bilgilerinizi koruyan yüksek güvenlik standartları kullanılmaktadır.

Kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılacak ve kesinlikle veritabanında kayıtlı olarak tutulmayacaktır. Yani sitemizde kredi kartı bilgileriniz kaydedilmez ve saklanmaz.

Sitemizden kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için her zaman ileri teknolojileri ve servisleri kullanmaktayız.

Bu, kişisel bilgilerinizi ve kredi kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfalarda yaptığınız işlem ya da bilgilerin üçüncü şahıslarca görünemeyeceğinin ve erişilemeyeceğinin garantisidir.

illy.barista.com’da yaptığınız her alışverişte kart bilgilerinizi tekrar girmenizin nedeni budur.

Keyifli alışverişler dileriz.

İlly dünya çapında en çok tercih edilen kahve markası konumundadır; 9 farklı yöreden toplanan kahve çekirdeklerinin her hasat dönemi yeniden düzenlenen oranlar ile karıştırıldığı özel formülü ile her içimde aynı lezzeti sunan benzersiz harmana sahiptir; her fincanda sunduğu deneyim lezzetin ötesinde kültür ve sanatı da bir araya getirerek tüm duyulara hitap eden çok yönlü bir kahve deneyimi sunar.