Monin Tarifleri

AROMALI LATTE TARİFİ

Gönderim tarihi illy barista

AROMALI LATTE TARİFİ

Latte tariflerinize farklı aromalar ile lezzet katmayı denediniz mi? Bunun için Monin şuruplarını tercih edebilirsiniz. Detaylarını ilettiğimiz tarifle Toffe Nut Latte, Irish Latte, Caramel Latte, Hazelnut (Fındıklı) Latte gibi aşina olduğunuz aromaların haricinde Winter Spice (Kış Baharatlı) Latte, Speculoos Latte, Salted Caramel (tuzlu Karamel) Latte gibi özel aromalı tarifleri de kolaylıkla uygulayabilirsiniz.

Daha fazla oku →

AROMALI CAPPUCCINO TARİFİ

Gönderim tarihi illy barista

AROMALI CAPPUCCINO TARİFİ

Cappuccino tariflerinize farklı aromalar ile lezzet katmayı denediniz mi? Bunun için Monin şuruplarını tercih edebilirsiniz. Detaylarını ilettiğimiz tarifle Vanilyalı Cappuccino, Bademli Cappuccino, Kavrulmuş Fındıklı Cappuccino gibi çeşitleri kolayca yapabilirsiniz. Ağız tadınıza uygun farklı şuruplarla bu tarifi uygulamak da tamamen hayal gücünüze kalmış! 

Daha fazla oku →

FROZEN TARİFİ

Gönderim tarihi illy barista

FROZEN TARİFİ

Yaz sona ererken tadını özleyeceğiniz meyvelerle hazırlayabileceğiniz frozen tarifini paylaşıyoruz... Monin meyve püresi çeşitleri ile frozenı canınız çektiği her an hazırlayabilirsiniz.

Daha fazla oku →

CHAI TEA LATTE TARİFİ

Gönderim tarihi illy barista

CHAI TEA LATTE TARİFİ

Chai yüzyıllardır Hindistan’da kullanılan baharatlı çay çeşidi olmakla birlikte pek çok yöresel varyasyonları mevcuttur. Monin Chai Tea (700 ml) şurubu katıldığı içeceklere, genelde içeriğinde çay, bol süt, pek çok baharat ve tatlandırıcı bulunan Chai çayı aroması vermektedir. Monin Chai Tea Şurubu ile kolaylıkla hazırlayabileceğiniz sıcak ve soğuk chai tea latte tarifini ise sizlerle paylaşıyoruz…

Daha fazla oku →

İlly dünya çapında en çok tercih edilen kahve markası konumundadır; 9 farklı yöreden toplanan kahve çekirdeklerinin her hasat dönemi yeniden düzenlenen oranlar ile karıştırıldığı özel formülü ile her içimde aynı lezzeti sunan benzersiz harmana sahiptir; her fincanda sunduğu deneyim lezzetin ötesinde kültür ve sanatı da bir araya getirerek tüm duyulara hitap eden çok yönlü bir kahve deneyimi sunar.