Hakkımızda

2F Gıda Pazarlama olarak Dünya’nın seçkin markalarını son tüketicilere özenle ulaştırmak için beklentilerin üstünde bir hizmet vermeyi prensip haline getirmiş kadromuzla 8 yıla aşkın zamandır çalışıyoruz. Temsil ettiğimiz markaların değerini koruyarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Bu bağlamda ev ve ofis kanalı yetkili satış bayisi olduğumuz illy kahve’nin e-ticaret organizasyonunu illy.barista.com.tr üzerinden yürütmekteyiz. Marka değerlerine ve müşterilerimize verdiğimiz önem ile satış, faturalandırma, ambalajlama ve kargo gönderim işlemlerini özenle yapmakta ve gıda sektöründeki seçkin konumumuzu korumaktayız. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili sadece satış anında değil, satış öncesi ve sonrasında da sınırsız destek vermekte, aldığımız soruları her zaman yanıtlayarak müşteri ve iş ortaklarımızla ilişkimizi en iyi şekilde sürdürmekteyiz.

 

Misyonumuz, doğanın yetiştirebileceği en iyi kahve çekirdeklerinin kavrulduğu ilk günkü tazeliğini koruyan en güncel teknolojilerle paketlendiği illy kahve ürünlerini gerçek kahve severlere ulaştırmaktır.

 

Vizyonumuz mükemmel kahveye erişmeyi ve eşsiz kahve deneyimlerini her zaman üst aşamaya taşıyarak kahve severlere sunmak üzere, premium segment kahve, aksesuar, ekipman ve yan ürünlerin yelpazesini genişletmek ve ulaşılabilir kılmaktır.

 

Sürdürülebilirlik alanında Dünyada katma değer yaratan illy kahve markası ile hem çevreye duyarlı bir hizmet vermek hem de kahve tutkunlarının ihtiyaçlarına cevap vermek ve beklentileri en hızlı şekilde karşılamak başlıca hedeflerimizdendir. Şeffaf ve çözüm odaklı yaklaşımla müşterilerimiz ile kurduğumuz bağlar bizim için en önemli değerlerdir. Müşterilerimiz ve iş ortaklarımızdan aldığımız geri dönüşleri değerlendirerek kendimizi geliştirmek ise öncelikli ilkemizdir.

 

Peki neden illy kahve’nin eşsiz kahve tutkusunu yaymak için çabalıyoruz? illy kahve zengin bir tat, kuvvetli bir aroma ve yumuşak bir içime sahip benzersiz bir lezzet sunar; %100 arabika kahve çekirdeklerinin kavrulduğu ilk günkü tazeliğini 140 farklı ülkeye taşıyan, Dünya çapında en çok tercih edilen bir marka konumundadır; 9 farklı yöreden toplanan kahve çekirdeklerinin her hasat dönemi yeniden düzenlenen oranlar ile karıştırıldığı özel formülü ile her içimde aynı lezzeti sunan benzersiz harmana sahiptir; her fincanda sunduğu deneyim lezzetin ötesinde kültür ve sanatı da bir araya getirerek tüm duyulara hitap eden çok yönlü bir kahve deneyimi sunar.

 

illy’nin Türkiye'deki tek yetkili distribütörü Bidfood’dur. Bu site Bidfood’un ev ve ofis bayisi olan 2F Gıda Pazarlama tarafından yönetilmektedir.

Bidfood hakkında daha fazla detaylı bilgi için:
https://www.bidfood.com.tr/ 
http://www.bidcorpgroup.com/