Ofisiniz için illy Çözümleri

illy kahveden ofislere özel çözümler
Olağanüstü illy kahve ile, her şey daha iyi: Ofisinizde, çalışan ve misafirlerinize benzersiz illy kahve lezzetini sunmak için çözümlerimizi keşfedin! 

Profesyonel Hizmet 

Doğanın yetiştirebileceği en iyi kahveyi sunan illy kahve ile misafirlerinize, müşterilerinize ve çalışanlarınıza yüksek standartta bir lezzet sunarak memnuniyeti arttırabilirsiniz. Beklentilerin ötesine geçen gurme espresso deneyimi ile toplantılara ve çalışma ortamlarına harika bir atmosfer sağlamak için illy kahve sistemleri ile size sunacağımız çözümleri inceleyebilirsiniz.

Çalışma alanları ve toplantı salonlarında herkesin kolaylıkla kullanabileceği kompakt, modern ve pratik kahve makineleri illy'nin patentli teknoloji ile ürettiği Iperespresso Kapsül Sistemleri veya çevreye duyarlı filtre kağıdı arasında özenle paketlenen Easy Serving Espresso (E.S.E.) Pod Kahveleri ile çalışacak şekilde tasarlanmıştır. illy'nin pürüzsüz, zengin ve tam gövdeli tadını sunan kendine özgü karışımı, dünyanın farklı bölgelerinde sürdürülebilir olarak yetiştirilen %100 Arabica kahve çekirdeklerinin ustaca harmanlanmasıyla oluşturulmuştur. Sonuç her seferinde tutarlı, kusursuz ve dengeli bir otantik İtalyan kahvesidir. 

iperespresso kapsul ve ese pod

İş yerinizin veya ofisinizin ölçeğine ve kullanım miktarına uygun olarak sunacağımız, benzersiz gurme kahveyi sunan makineleri kapsayan profesyonel çözümlerimizi tercih ederek yüksek kalitedeki şirket değerinizi yansıtabilirsiniz.

Mükemmel Espresso Garantisi

illy kahve sistemleri her bir pod kahveden veya kapsülden hazırlanacak kahvenin doğru dozajda olacağını, yoğun ve kalıcı krema ile kaplanmış mükemmel bir espresso sunacağını garanti eder. Misafir ve müşterilerinizin her ziyaretinde illy'nin eşsiz tadını çıkarmalarını; çalışanlarınızın her gün gurme espresso deneyimi yaşamasını sağlayarak harika bir çalışma ortamına katkıda bulunmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Telefon: 0(212) 275 01 02

E-mail:  info@barista.com.tr

İletişim Formu: 

İletişim formu