UNIVERSITÀ DEL CAFFÈ - İSTANBUL

Gönderim tarihi illy barista

Università del Caffè - İstanbul UDC İstanbul

Mükemmel bir espresso ve cappuccino’nun yapımı ve sunumuna ait gerekli olan tüm teknik, teorik ve pratik bilginin keşfedilmesi için hazırlanmış uluslararası düzeyde kahve eğitimi sunan Università del Caffè, katılımcılara kahve sanatının kurallarına göre hazırlanmış bir kahvenin yapımı ve sunumuna ait gerekli tüm bilginin detaylı şekilde verildiği bir eğitim sunmak amacıyla hazırlanmıştır.

Bugün dünyada 25 farklı ülkede faaliyet gösteren Università del Caffè İstanbul, dünyadaki 14. UDC kahve eğitim merkezi olarak 2009 yılında İstanbul’da açılmıştır.

Otel, restoran ve cafe personelleri, kendi işletmesini açmak isteyenler ve kahve tutkunları için özel olarak hazırlanmış eğitim programı, 24 kişi kapasiteli özel Illy Università del Caffè (UDC) standartlarındaki eğitim merkezinde teorik ve uygulamalı olarak 2 gün sürmekte olup, eğitim sonrasında katılımcılara illy espresso tarafından hazırlanmış olan özel sertifikayı sunmaktadır.


Bu gönderiyi paylaş← Önceki Kayıt

İlly dünya çapında en çok tercih edilen kahve markası konumundadır; 9 farklı yöreden toplanan kahve çekirdeklerinin her hasat dönemi yeniden düzenlenen oranlar ile karıştırıldığı özel formülü ile her içimde aynı lezzeti sunan benzersiz harmana sahiptir; her fincanda sunduğu deneyim lezzetin ötesinde kültür ve sanatı da bir araya getirerek tüm duyulara hitap eden çok yönlü bir kahve deneyimi sunar.